ارتباط با پشتیبانی :

پشتیبانی آنلاین سایت و تماس با پشتیبانی 24 ساعته :02128420667

نشانی دفتر مرکزی :

تهران ، خیابان ستارخان ، چهاراه خسرو ، پلاک 820

آشنایی با ایران ترید :

مجموعه ایران ترید ،  با تکیه بر دانش ، تخصص و فن آوری افتخار دارد ، با تیمی مجرب در بازارهای مالی فعالیت نموده و جهت ارج به اعتماد کاربران گرامی ضمن شفاف سازی معاملات و پشتیبانی مستمر دریچه ای نو در این عرصه را بگشاید .

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای هر مجموعه موفق، خدمات پشتیبانی است. مجموعه ایران ترید با ارائه پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته به صورت چت و تماس صوتی، بهترین خدمات پشتیبانی را در میان فعالان این عرصه ارائه می‌کند. تا کنون با فعالیتی بالغ بر 5 سال توانسته ایم همواره بهترین فرصت های سرمایه گذاری را به کاربرانمان پیشنهاد دهیم و این عملکرد حاصل مجموعه ایست که گرد آورده ایم ، مجموعه ای که از بهترین متخصصان و کارشناسان این رشته تشکیل شده و بعنوان معامله گران برتر ، به همراه مدیریت سرمایه و ریسک از بروز خطرات ناشی از اشتباهات معامله گر جلوگیری نموده و بهترین بهره وری را ایجاد کرده است . همواره به حضور شما مفتخریم.

سوالات متداول :

همکاری با مجموعه ایران ترید به صورت زیر انجام می شود :

  • ابتدا در پلتفرم ایران ترید ثبت نام نموده .
  • سپس میزان اعتبار خود را با هماهنگی با مجموعه در اکانت خود شارژ نمائید .
  • کد معاملاتی اکانت خود را به مجموعه اعلام نمائید تا امکان فعالیت در اکانت فراهم شود .
  • طبق دستورالعمل مجموعه ، به جهت ضمانت مبلغ موجودی اکانت ، قراردادی به انضمام تضامین مربوطه به کاربر اعطا شده.
  • فرآیند معاملات پس از گشایش حساب و عقد قرارداد در پلتفرم نوین ترید بطور شفاف و همزمان با رابط کاربری فارسی و آسان نمایش داده می شود و همواره سود حاصل از معاملات قابل رویت می باشد.
  • سود های حاصله را ماهیانه برداشت کرده و سهم معاملاتی مجموعه را طبق توافق صورت گرفته و قرارداد تنظیم شده به حساب مجموعه واریز نمائید.

قرارداد های مجموعه بصورت 3 ماهه ، 6 ماهه و یکساله منعقد شده و قطعا کاربر در هر زمان امکان فسخ قرارداد و برداشت وجوه از اکانت خود را خواهد داشت ، بدیهی است تعیین مدت قرارداد صرفا به جهت تامین معامله گر و زمینه های لازم معاملاتی بوده و تعهدی برای کاربر ایجاد نخواهد نمود .

با توجه به قرارگیری سرمایه کاربران در حساب کاربری ایشان و صرفا امکان انجام معاملات برای مجموعه ، هیچگونه خطری متوجه سرمایه نخواهد بود ، امروزه با ازدیاد معامله گران خانگی که بعضا فاقد دانش و مهارت و تخصص لازم می باشند و ایجاد زیان های موثر در سرمایه ها این نگرانی مابین کاربران دیده می شود که سرمایه های ایشان دچار زیان شود این موضوع برای مجموعه ایران ترید قابل فهم است فلذا با ارائه قرارداد مکتوب و تضامین حقوقی اصل مبلغ کاربر را مورد تضمین قرارداده و هرگونه زیان احتمالی را متقبل شده است خاطر نشان می کنیم ایران ترید با تکیه بر تجربه و مهارت و بکارگیری بهترین و متخصص ترین معامله گران سطح کشور کوشیده تا با کم ترین زیان و ایجاد بالانس مثبت نگرانی کاربران خود را تقلیل دهد . برداشت از حساب صرفا برای کاربر مقدور است زیرا اطلاعات برداشت که در سطح اولیه مبتنی بر نشانی الکترونیکی ایشان می باشد ، فقط در اختیار خود کاربر بوده و حتی مجموعه ایران ترید این امکان را نخواهد داشت . البته حفظ اسرار شخصی حساب توسط کاربر و همچنین عدم دسترسی اشخاص ثالث به رمز های پست الکترونیکی ایشان و قراردادن و یا اجاره دادن حساب کاربری به اشخاص ثالث از مهمترین عوامل حفظ امنیت هر حساب می باشد که به عهده شخص کاربر خواهد بود.

با عنایت به تبعیت مجموعه ایران ترید بر قوانین جاریه جمهوری اسلامی ایران و قطعیت این مجموعه بر رعایت موازین شرعی ، قطعا تضمین میزان سود در بازارهای مالی را به هیچ عنوان ثابت و قطعی متعهد نمی شود ، با توجه به دریافت وکالت از سوی کاربر نسبت به فعالیت در حساب کاربری وی و قرار مشارکت نسبت به سود حاصله که منجر به سود فی مابین خواهد شد ، تمامی تلاش مجموعه و گروه معامله گر مبتنی بر کسب سود بیشتر می باشد ، این موضوع در تمامی ابعاد به شکلی لحاظ می شود که همواره معاملات مستمر و به همراه رعایت کلیه اصول فنی مدیریت سرمایه و ریسک صورت گیرد . لازم به توضیح است این مجموعه به جهت حفظ اصول دینی و اسلامی از هرگونه معاملات مشروط ، شبهه دار و پر ریسک خودداری نموده و حفظ اصل سرمایه کاربر را سرلوحه فعالیت خویش نموده است. اما بدیهی است کاربر این امکان را دارد با انجام یک دوره آزمایشی به لحاظ زمانی و مالی ، میزان سود تقریبی کسب شده از این نوع بازار را محاسبه نموده و نسبت به ادامه فعالیت خویش ، بصورت صحیح تصمیم گیری نماید.

با توجه به حساسیت حفظ اطلاعات هویتی و شخصی کاربران ، اطمینان داشته باشید کلیه اطلاعات وارد شده اعم از اطلاعات شخصی ، حجم سرمایه کاربر در اکانت ، سود حاصله و سایر موارد بصورت کاملا محرمانه نزد ایران ترید نگهداری می شود . لازم به توضیح است در صورت کشف هرگونه فساد در وجوه و یا اجاره حساب به اشخاص ثالث ، پول شویی و …. که مصداق جرم تلقی شود ، اطلاعات حساب طی دستور مقام قضائی و صرفا به ایشان ارائه خواهد شد.

با توجه به محتوای فعالیت که نوعی وکالت در انجام معاملات می باشد و نیز تقسیم سود حاصل از معاملات بین طرفین ، محتوای قرارداد نوعی از مشارکت مدنی تلقی می شود که با عنایت به نظریه کارشناسان حقوقی مجموعه تغییراتی به جهت حفظ منافع طرفین در متن قرارداد مذبور اعمال گردیده که در بخش مفاد قرارداد قابل مشاهده می باشد .

در صورت وجود هر گونه عاملی نسبت به عدم امکان مراجعه حضوری ، کافیست کاربر ، موارد مرتبط به ثبت نام و احراز هویت را انجام داده و پس از ارائه کد معاملاتی خویش (موکدا صرفا کد معاملاتی به مجموعه) دو نسخه قرارداد به انضمام تضامین حقوقی مورد توافق برای ایشان به نشانی ثبت شده ارسال خواهد شد و کاربر با امضاء یک نسخه و ارسال به مجموعه موافقت رسمی خود را مبنی بر فعالیت روی حساب کاربری خود را به مجموعه ایران ترید اعلام می نماید.

رابط کاربری آسان مجموعه از طریق ثبت تیکت ، پشتیبانی آنلاین طی 7 روز هفته و برقراری تماس تلفنی با مجموعه همواره پاسخگوی مشکلات کاربران می باشد.

با وجود این دقدقه برای کاربران مجموعه ایران ترید به جهت حفظ اسرار کاربر و جلوگیری از بروز خطرات احتمالی از بالاترین سطح امنیتی برخوردار می باشد و با دریافت گواهینامه های امنیتی مربوطه توانسته این نگرانی را برای کاربران خود به حداقل برساند

فعالیت های این مجموعه :
بازار فارکس 54%
بازار کریپتو 38%
مشاوره سرمایه گذاری
سبد گردانی موجودی های راکد

نظرات و پیشنهادات کاربران :

آماده سازی فرم
لطفا صبر کنید

دلیل بازگشت وجه

You have not selected any currencies to display