سوالات متداول:

چگونه باید با ایران ترید همکاری کنم؟

همکاری با مجموعه ایران ترید به صورت زیر انجام می شود :

  • ابتدا در پلتفرم ایران ترید ثبت نام نموده .
  • سپس میزان اعتبار خود را با هماهنگی با مجموعه در اکانت خود شارژ نمائید .
  • کد معاملاتی اکانت خود را به مجموعه اعلام نمائید تا امکان فعالیت در اکانت فراهم شود .
  • طبق دستورالعمل مجموعه ، به جهت ضمانت مبلغ موجودی اکانت ، قراردادی به انضمام تضامین مربوطه به کاربر اعطا شده.
  • فرآیند معاملات پس از گشایش حساب و عقد قرارداد در پلتفرم ایران ترید بطور شفاف و همزمان با رابط کاربری فارسی و آسان نمایش داده می شود و همواره سود حاصل از معاملات قابل رویت می باشد.
  • سود های حاصله را ماهیانه برداشت کرده و سهم معاملاتی مجموعه را طبق توافق صورت گرفته و قرارداد تنظیم شده به حساب مجموعه واریز نمائید.

مدت قرارداد چه میزان است و آیا امکان لغو قرارداد پیش از موعد فراهم می باشد ؟

قرارداد های مجموعه بصورت 3 ماهه ، 6 ماهه و یکساله منعقد شده و قطعا کاربر در هر زمان امکان فسخ قرارداد و برداشت وجوه از اکانت خود را خواهد داشت ، بدیهی است تعیین مدت قرارداد صرفا به جهت تامین معامله گر و زمینه های لازم معاملاتی بوده و تعهدی برای کاربر ایجاد نخواهد نمود .

امنیت حساب کاربر به چه صورت تضمین می شود و آیا فردی غیر از کاربر امکان برداشت از حساب وی را دارد؟

با توجه به قرارگیری سرمایه کاربران در حساب کاربری ایشان و صرفا امکان انجام معاملات برای مجموعه ، هیچگونه خطری متوجه سرمایه نخواهد بود ، امروزه با ازدیاد معامله گران خانگی که بعضا فاقد دانش و مهارت و تخصص لازم می باشند و ایجاد زیان های موثر در سرمایه ها این نگرانی مابین کاربران دیده می شود که سرمایه های ایشان دچار زیان شود این موضوع برای مجموعه ایران ترید قابل فهم است فلذا با ارائه قرارداد مکتوب و تضامین حقوقی اصل مبلغ کاربر را مورد تضمین قرارداده و هرگونه زیان احتمالی را متقبل شده است خاطر نشان می کنیم ایران ترید با تکیه بر تجربه و مهارت و بکارگیری بهترین و متخصص ترین معامله گران سطح کشور کوشیده تا با کم ترین زیان و ایجاد بالانس مثبت نگرانی کاربران خود را تقلیل دهد . برداشت از حساب صرفا برای کاربر مقدور است و مجموعه ایران ترید با هدف حراست از اطلاعات شخصی و سرمایه کاربران خود طی نظارت دقیق کارشناسان مالی مجموعه برداشت ها را کنترل نموده و از سوء استفاده های احتمالی جلوگیری می نماید.

آیا معاملات دارای سود ثابت و مستمر می باشد؟

با عنایت به تبعیت مجموعه ایران ترید بر قوانین جاریه جمهوری اسلامی ایران و قطعیت این مجموعه بر رعایت موازین شرعی ، قطعا تضمین میزان سود در بازارهای مالی را به هیچ عنوان ثابت و قطعی متعهد نمی شود ، با توجه به دریافت وکالت از سوی کاربر نسبت به فعالیت در حساب کاربری وی و قرار مشارکت نسبت به سود حاصله که منجر به سود فی مابین خواهد شد ، تمامی تلاش مجموعه و گروه معامله گر مبتنی بر کسب سود بیشتر می باشد ، این موضوع در تمامی ابعاد به شکلی لحاظ می شود که همواره معاملات مستمر و به همراه رعایت کلیه اصول فنی مدیریت سرمایه و ریسک صورت گیرد . لازم به توضیح است این مجموعه به جهت حفظ اصول دینی و اسلامی از هرگونه معاملات مشروط ، شبهه دار و پر ریسک خودداری نموده و حفظ اصل سرمایه کاربر را سرلوحه فعالیت خویش نموده است. اما بدیهی است کاربر این امکان را دارد با انجام یک دوره آزمایشی به لحاظ زمانی و مالی ، میزان سود تقریبی کسب شده از این نوع بازار را محاسبه نموده و نسبت به ادامه فعالیت خویش ، بصورت صحیح تصمیم گیری نماید.

آیا اطلاعات کاربر و حساب وی به دیگران ارائه خواهد شد ؟

با توجه به حساسیت حفظ اطلاعات هویتی و شخصی کاربران ، اطمینان داشته باشید کلیه اطلاعات وارد شده اعم از اطلاعات شخصی ، حجم سرمایه کاربر در اکانت ، سود حاصله و سایر موارد بصورت کاملا محرمانه نزد ایران ترید نگهداری می شود . لازم به توضیح است در صورت کشف هرگونه فساد در وجوه و یا اجاره حساب به اشخاص ثالث ، پول شویی و …. که مصداق جرم تلقی شود ، اطلاعات حساب طی دستور مقام قضائی و صرفا به ایشان ارائه خواهد شد.

نوع قرارداد منعقد شده چیست ؟

با توجه به محتوای فعالیت که نوعی وکالت در انجام معاملات می باشد و نیز تقسیم سود حاصل از معاملات بین طرفین ، محتوای قرارداد نوعی از مشارکت مدنی تلقی می شود که با عنایت به نظریه کارشناسان حقوقی مجموعه تغییراتی به جهت حفظ منافع طرفین در متن قرارداد مذبور اعمال گردیده که در بخش مفاد قرارداد قابل مشاهده می باشد .

اگر امکان مراجعه حضوری نداشته باشم ، چگونه می توانم با مجموعه همکاری کنم؟

در صورت وجود هر گونه عاملی نسبت به عدم امکان مراجعه حضوری ، کافیست کاربر ، موارد مرتبط به ثبت نام و احراز هویت را انجام داده و پس از ارائه کد معاملاتی خویش (موکدا صرفا کد معاملاتی به مجموعه) دو نسخه قرارداد به انضمام تضامین حقوقی مورد توافق برای ایشان به نشانی ثبت شده ارسال خواهد شد و کاربر با امضاء یک نسخه و ارسال به مجموعه موافقت رسمی خود را مبنی بر فعالیت روی حساب کاربری خود را به مجموعه ایران ترید اعلام می نماید.

پشتیبانی مجموعه چگونه پاسخگوی مشکلات کاربر می باشد؟

رابط کاربری آسان مجموعه از طریق ثبت تیکت ، پشتیبانی آنلاین طی 7 روز هفته و برقراری تماس تلفنی با مجموعه همواره پاسخگوی مشکلات کاربران می باشد.

چگونه می توانم از معاملات و میزان سود و زیان حاصله مطلع شود؟

با توجه به دشواری و تخصصی بودن بستر های معاملاتی حساب کاربر ، این مجموعه در پلتفرم ایران ترید ، با رابط کاری بسیار ساده و کاملا فارسی کلیه معاملات انجام شده روی حساب های ارجاع شده به خویش را بصورت همزمان و آنلاین به کاربران نمایش می دهد ، این امر بدین جهت ایجاد شده که معاملات صورت گرفته کاملا شفاف بوده و کاربر با امکان راستی آزمایی نسبت به مقایسه داده های حساب کاربری خویش و داده های نمایش داده شده در پلتفرم می تواند بصورت آسوده تری به فعالیت خود ادامه دهد .

امنیت حساب کاربری من نسبت به عدم نمایش و نفوذ ناپذیری چه میزان است ؟

با وجود این دقدقه برای کاربران مجموعه ایران ترید به جهت حفظ اسرار کاربر و جلوگیری از بروز خطرات احتمالی از بالاترین سطح امنیتی برخوردار می باشد و با دریافت گواهینامه های امنیتی مربوطه توانسته این نگرانی را برای کاربران خود به حداقل برساند .

دلیل بازگشت وجه

You have not selected any currencies to display